با همکاری و هماهنگی نماینده کانون جهانگردی و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران در کشور ایتالیا خبر حضور ایران در نمایشگاه TTG شهر ریمینی ایتالیا، در سایت ترند این کشور منتشر شد.

نمایشگاه تی تی جی از تاریخ ۱۹ الی ۲۱ مهر ۱۴۰۲ به مدت سه روز در شهر ریمینی کشور ایتالیا برگزار شد. این نمایشگاه مهمترین نمایشگاه B2B در کشور ایتالیا است.

این سایت خبری معتبر کشور ایتالیا با بازتاب این خبر، حضور ایران در نمایشگاه TTG را به عنوان فصل جدید روابط گردشگری ایران و ایتالیا قلمداد کرده است.

در بخشی از این خبر به سخنان دکتر محمدحسین صوفی مدیرعامل کانون جهانگردی و اتومبیلرانی با این مضمون اشاره شده است: ایران باستان و ایران کنونی در مسیر توسعه تمدن های شرقی و غربی سابقه طولانی دارد. و حتی امروزه به دلیل جذابیت هیپنوتیزمی و آب و هوای متفاوتی که از خلیج فارس در جنوب تا دریای خزر در شمال امتداد دارد، این مقصد منحصر به فرد با جاذبه های متعدد طبیعی، فرهنگی، تاریخی و مذهبی، گردشگران خارجی را مجذوب خود می کند.

در قسمت دیگری از این خبر آمده است: ایران از نظر جاذبه‌های گردشگری، 27 مورد از شاخص‌ترین جاذبه‌های تاریخی را که در فهرست میراث جهانی یونسکو ثبت شده و 54 کاروانسرا را در اختیار دارد. با بازدید از این سایت ها می توانید ببینید که چگونه عظمت و ظرافت این تمدن باستانی در قالب بناهای باشکوهی که هر کدام نمایانگر ویژگی های هنری، معماری و تاریخی خاص خود هستند، تحقق یافته است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 5 =